4275 DOLCE VITA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 4275 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | No |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 297cm / 117inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 323kg |